Kahramanın Yolculuğu

yolculuk

2 Saatte Rahatlamanızı, Odaklanmanızı ve Yaşamınızı Yönlendirmeye Başlamanızı Sağlayan Tek Ücretsiz Kişisel Gelişim Çalışması Kahramanın Yolculuğu

“Hayatımı nasıl değiştirebilirim” veya “Nasıl daha iyi yaşayabilirim” diye merak ediyorsanız 2 saatte kolay ve pratik uygulamalarla yaşamınıza yön vermeye başlayabilirsiniz. Hangi meslek, sınıf veya statüden olursanız olun stresi azaltmaya, zihninizi olumlu yönlendirmeye ve yeniden hedeflerinize yönelmeye başlayabilirsiniz.

“Neden ücretsiz?” diye merak edebilirsiniz. Belki biraz garip gelecek ama… çok iyi hissetmenizi ve o duyguyu ailenize, işinize ve hayatınıza götürmenizi istiyorum. Hayır, herhangi bir reklam veya satış yok. Bu sadece sizin daha iyi olmanızla ilgili gönüllü bir çalışma.

Her çalışmayı daha hızlı ve etkili hale dönüştürüyorum. Artık atölye çalışmasının sonunda hayatınızı geliştirmeye devam edin diye ücretsiz uygulama CD’si de var.

İşte bazı katılanların söyledikleri:

Kesinlikle çok ilginç ve çıkmaya değer bir yolculuk. Kendinizi yeniden değerli hissedeceksiniz. Çok teşekkürler Hasan Bey.
– Dudu Selin Din, Öğrenci

Son derece aydınlatıcı ve sonundaki uygulama ile benim için rahatlatıcı bir deneyim oldu.

– Cem Torun, Makine Mühendisi

Faydalı ve yönlendirici bir çalışma. 🙂
– Gülşah Alparslan, öğretmen

2000’den fazla insana ulaşan bu ücretsiz çalışmayla hayatınızı değiştirmeye başlayın.  Her seferinde 20 kişiyle yapılan bu yolculuğa katılmak için yerinizi ayırtın.

İletişim Nilüfer Eken: 0 544 584 26 76

 

Şu makaleler de ilginizi çekebilir:

Alışkanlıkları Değiştirmenin Kanıtlanmış

Stres enerjisi neden gerekli ve onu motivasyona nasıl dönüştürürsünüz?

Enerjiyi ve verimliliği artırmak için ultradyan ritminizi dinleyin