Yüksek Farkındalık ve Otohipnoz Eğitimi

Otohipnoz4

Neden bazıları aktif, heyecanlı ve başarılı bir hayat yaşarken diğerleri debelenir? Öyle görünüyor ki bu zihinsel, duygusal ve bedensel alandaki güçlü yönetimleriyle ilgili. Zihinsel yönetimi ele almadığınızda hayatın zorlukları sürekli dengenizi bozacaktır. Kontrolü ele aldığınızda sakin bir zihinle sağlıklı alışkanlıkları yerleştirebilir, aktif ve başarıya programlı yaşamaya başlarsınız.


Yüksek farkındalık otohipnoz eğitimi  üç temel alanda zihinsel ve bedensel dengeyi geliştirmenizi sağlar:

  1. ZİHİNSEL PROGRAMLAMA: Bilimsel araştırmalardan zihin beden ilişkisinin önemini herkes biliyor. Otohipnoz eğitimi olumlu ve canlı bir zihinle yaşamaya başlamanız için gereken araçları sunar. Zihinsel programlamayla stresi azaltır, gün içinde birkaç dakikada enerjinizi yükseltebilir ve hedeflerinize odaklanarak sonuç almaya başlayabilirsiniz.
  2. ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİRMEK: Kalıcı değişiklikler tekrar gerektirir. Otohipnoz sigara ve benzeri alışkanlıkları değiştirmek, enerjinizi yükseltmek ve sağlıklı alışkanlıklar geliştirerek hayatınızın kontrolünü elinize almanıza yardımcı olur. Alışkanlık kalıplarından kurtuldukça sizin için doğru ve iyi olan hayatı yaşamaya başlayabilirsiniz.
  3. BEDENSEL FARKINDALIK: Bilimsel araştırmalara göre hastalıkların büyük çoğunluğu stresin uzun vadeli etkilerinden kaynaklanıyor. Derin gevşeme, aşamalı rahatlık ve beden taraması gibi çeşitli araçlarla stresin olumsuz etkilerdinden kurtulabilirsiniz. Bedensel farkındalık güçlü bir zihin ve enerjiyle yaşamınızı sağlayan altyapıdır.

Birçok eğitimden sonra katılımcıların motivasyonunun düştüğü bir gerçek. Otohipnoz eğitimiyle kendi zihninizi programlama becerisini elde ederek motivasyonunuzu her gün artırabilirsiniz. Eğitim kendi hipnotik kayıtlarınızı oluşturarak yaşamın getirdiği mücadelelerle gelecekte de güçlü bir zihinle başa çıkmak için gereken teknik ve araçları sunar.

 

İnsan potansiyeline yönelik farkındalığımı artırdı. Çok aydınlatıcı bir eğitim oldu.

– Ali Tarlakazan, Mühendis

Hayatımın geri kalanında bu iki günlük eğitimin çok büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Keşke daha önce katılsaymışım dedim. İyi ki katılmışım.

– Alp Yüksel, Doktor

Oto hipnoz kesinlikle size kendiniz ve hayatınızla ilgili yepyeni bir bakış açısı getirecek. Kesinlikle tavsiye ederim.

– Yeşim Banu Aykan, Yaşam Koçu

Eğitimler sadece 24 kişiyle sınırlıdır. En yakın eğitim tarihi: 12-13 Kasım, İstanbul.
Bilgi ve kayıt için iletişim Nilüfer Eken: 0544 584 2676
Otohipnoz ve zihnin gücüyle ilgili şu makaleler ilginizi çekebilir: